• Новак
Nikon FE SLR Хром 35MM Филм Камера Полнење со Леќа.

Nikon FE SLR Хром 35MM Филм Камера Полнење со Леќа.

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Nikon FE SLR Хром филмската камера.Вклучени Леќа.Nikon вратот рака.Гроздобер Филмска фотографија.Profesional Филм SLR camera.Nikon FE SLR Хром филмската камера Полнење со Nikon NIKKOR леќа, прочитајте користи за опис за леќа спецификација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста