• Новак
ROCHAN Slingshots за Лов на рачниот Зглоб со Ракети Slingshot Пиштол-Зафат се Справи и Прилагодливи Рамка Зголеми Брзината со Кал Муниција 100 за Надворешна употреба

ROCHAN Slingshots за Лов на рачниот Зглоб со Ракети Slingshot Пиштол-Зафат се Справи и Прилагодливи Рамка Зголеми Брзината

Оценка на стоката:
DEN 575.76

Достапност
Производот е достапен

【ЕРГОНОМСКИ ЗАФАТ & ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ】Овој лов slingshot се справи со ергономски дизајн обезбедува добра триење и удобен зафат.Со специјално засилен најлон материјал, дршката е не се лизга со голема сила додека се повеќе стабилни.Ладно и отпорни на топлина за употреба во различни временски услови. 【МОЌЕН ТОЧНИ ПУКА】Овој зглоб ракета slingshot доаѓа со моќен и задебелена гумени бендот која подготви должина може да се прилагоди и може да издржи и до 25 килограми повлече сила.Брзината се зголемува за 30%, со помалку напор.Slingshot во умерена тежина се прави снимање постабилна и точни. 【ПРИЛАГОДЛИВИ ЗГЛОБ ПОДДРШКА】На рачниот зглоб поддршка на нашите slingshot муниција може да се прилагоди што е убаво за различни врвката за околу рака и/арм големини.Врвка за околу поддршка работи за поголема моќ и точност додека ви даваат повеќе поддршка и одржување сте стабилна.На микрофибер СТП кожа торбичка е засилен и проширува за да одговараат за различни челични топки. 【СОВРШЕН ЗА ЛОВ】Оваа slingshot зглоб ракета е брзо, лесно да се пука и да се точни.Тоа е моќна со висока брзина.Најдобар slingshot, кои широко се користи за отворен лов пракса, конкуренцијата пракса, очи и внимание на обука и други игри. 【ПОДГОТВЕНИ ЗА KINKI】Нашиот моќен slingshot за возрасни вклучува доволно челик муниција и е добро спакувана во убава кутија.Подготвени за kinki на вашето семејство и пријатели, кој сака снимање.Погоден за ентузијасти и почетници.На микрофибер СТП кожа торбичка за бендови е издржлив за долгорочна употреба и е погодна за различни големина Муниција топки.Оваа slingshot со повисоки стандарди и побрзо брзина ќе ви даде повеќе точни пукање искуство.Врвка за околу поддршка на нашите slingshot муниција може да се прилагоди што е убаво за различни врвката за околу рака и/арм големини.Врвка за околу поддршка работи за поголема моќ и точност додека ви даваат повеќе поддршка и одржување сте стабилна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста