• Новак
Slingshot, Метал Slingshot Професионални Лов Slingshot со Тешки Лансирање Бендови, Висока Брзина Катапулт

Slingshot, Метал Slingshot Професионални Лов Slingshot со Тешки Лансирање Бендови, Висока Брзина Катапулт

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

[Погодност] Slingshots, Лесно ракување, брза инсталација и преносни големина.Тоа би можело да се помине низ безбедносната проверка во аеродром. [Професија] Уникатен монтажни дизајн со 5 отстранлив цел поени и 1 гумени бендот.Две механички место растојание кои се движат од 5 M-50 M.Тоа е помоќна и поголема брзина. [Супериорен] материјалот е 304 од не ' рѓосувачки челик, Мода outlook, кул да си игра со пријатели.Удобна рачка, ергономски дизајн и Големина на држи цврсто, ги носи удобно рака чувство. [Функција] Општи функција.Одлично за очи и внимание на обука, забава и отворено истражување се Користи како правна самоодбрана алатка, или како подарок за згрижени оние, или за надворешна конкуренција, лов, фитнес, итн,. [Безбедносни Совети] ве Молиме да обрнете внимание на безбедноста.Децата под 15 години, кога играте, тој/таа треба да има надзор на возрасните.Професионални нерѓосувачки челик slingshots се погодни за целна снимањето и риболов, кој може да се задоволат различните потреби.Тоа е исто така одлична за збирки и подароци.Карактеристики : Мобилен со цел точка, 100% погоди го оценувате; Притисок лист дизајн, лесно да го замени на гумени бендот; Мали димензии, мала тежина, лесно да се носат; Сосема нов, со висок квалитет, погодна за отворен и рекреација; Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик + скара сина лак око Димензии : внатрешна ширина : 1.574 во надворешниот ширина : 3.54 во, поддршка раководител : 0.984 во, дебелина : 0.43 во, висина : 4.72 in Please употреба на 900 * 900 метри се отвори space Strictly забрането да се пука на луѓето или животните или објекти или windows, и така натаму.Забрането да се користи за нелегални активности основниот пакет вклучува : 1x Slingshot 1x Гумени Бендот 1x Tools 2x Поглед 4x Мали Завртки На Делукс пакетот вклучува : 1x slingshot 1x slingshot bag50x marbles3x гумени бендот 1x алатки 2x поглед 4x мали screw1x Силни магнетни прстен Забелешка : slingshot е предаден без собрание и треба да бидат составени од себе.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста