• Новак
NOBONDO Силна Виткање Slingshot - Моќен Прилагодливи Slingshot Ракета со врвка за околу Подготвуваат Лов Опстанок Катапулт со 2 Гума Бендови и 100 Муниција Топки

NOBONDO Силна Виткање Slingshot - Моќен Прилагодливи Slingshot Ракета со врвка за околу Подготвуваат Лов Опстанок Катапулт

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

МОЌЕН : лов slingshot со тројно Сила гума бендови и ергономски обликувани прилагодлива рачка зафат се чувствува моќно и удобност во својата рака.ПРЕЦИЗНО СНИМАЊЕ : прилагодлив зглоб подготвуваат и златните пропорции slingshot те прави прецизност лов, ова slingshot, исто така добар за почетник.ТЕШКИ : сите метални материјали slingshot со трајни гума моќен бендови е одлично за теренски авантури и лов на зајакот.ПРОФЕСИОНАЛНИ ЛОВ АЛАТКА : висока брзина, прецизни и моќни.магнетни кожа го прави можете да го надополнува куршуми брзо.СООДВЕТНИ ДОДАТОЦИ : 100 муниција топки доволно да отворен лов, еден повеќе резерви моќен гума бендови вклучуваат, може лесно да го замени.Можете да научите како да се прецизно снимање - сите што е потребно е некои образование, некои пракса, и voila!Оваа моќна лов slingshot е доволно силна за да ловат зајакот,стаорец,птица и сите мали и средни плен.Пакет Вклучуваат:Slingshot ×1 Powerful гума бендови ×2 Hunting челик муниција ×100 Screw Копче ×3 Flashlight полица ×1 Material:алуминиум легура slingshotstainless челик зглоб bracetriple сила моќен гума bandswarning:не се пука во луѓе, тоа е опасно!Ве молиме во должина од 300 метри*300 метри празни простори употреба.Производите за нелегални активности е забрането.Совети : За првата употреба, можете да ги заостри завртки со нашите Завртка за Скролување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста