• Новак
(50 парчиња) 3/8 X 3, Ракав Подлога, Хексадецимален Орев, Челик, Цинк Позлатен

(50 парчиња) 3/8 X 3, Ракав Подлога, Хексадецимален Орев, Челик, Цинк Позлатен

Оценка на стоката:
DEN 1740.00

Достапност
Производот е достапен

Sleeve подлога се разноврсна ѕидани проширување подлога ефикасни во различни база на материјали.Кога заострените, ракавот се проширува во пред-drilled дупка, обезбедување на сидро во место.Дијаметар (Номинална) : 3/8"Должина (Номинална) : 3"Категорија : Ракав Anchors System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Главата Стил : Хексадецимален Nut Drive Стил : Надворешни Хексадецимален Drive Material : Steel Coating : Цинк Plated Coating Боја : Clear NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста