• Новак
Blowind Сребро Polyresin Рака Гест Биро Статуи Прст Скулптура Оркестарот - Сребрена Личност Прст Подароци за Семејството и Пријателите (Личност)

Blowind Сребро Polyresin Рака Гест Биро Статуи Прст Скулптура Оркестарот - Сребрена Личност Прст Подароци за Семејството

Оценка на стоката:
DEN 2011.20

Достапност
Производот е достапен

1.Направен од висок квалитет смола, 100% сосема нов и со висок квалитет.Не-токсични, Еко-пријателски. 2.Креативни статуи рака скулптура : изработени од Еко пријателски смола материјал. 3.Личност прст знак биро декорација, инспиративни уметност.Совршен рака скулптурата за домови, канцеларии, и накит продавници да ги красат. 4.Личност прст gesturefor kinki или да му кажете на вашите пријатели да се оди си!. 5.Пакет : 1 PC прст статуа завиткани во polyfoam и супер безбедно спакувани во поштенско сандаче.Ако производот е прекината, откако сте примиле, ве молиме контактирајте со нас за нова.Едноставен и модерен дизајн и го направи животот полн со уметност.Може да го подобри вашиот квалитетот на животот и уметнички вкус.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста