• Новак
Скриена Камера, HD 1080P Фото Рамка Шпион Камера Home Безбедност на Безжични Nanny Камери за Видео Рекордер со Движење Откривање за Дома и во Канцеларија, Нема WiFi Функција Н

Скриена Камера, HD 1080P Фото Рамка Шпион Камера Home Безбедност на Безжични Nanny Камери за Видео Рекордер со Движење

Оценка на стоката:
DEN 2855.76

Достапност
Производот е достапен

【2 ВО 1 Фото Рамка Скриена Камера】Овој производ е реална слика рамка со убаво разбраното црн дизајн, никој не ќе сфатат дека има камера во рамката.Не светла флеш или било видливи показатели додека снимате, тоа е многу погоден за домашни и канцелариски надзор.Answer : ___________________________ Note : Аудио снимка не е поддршка вклучени поради политика. 【Движење Откривање на Владата】тајната скриена камера фото рамка автоматски ќе ги сними кратко видео датотека на настанот на SD картичка (се ПРОДАВА ОДДЕЛНО) на секои 3 минути, секогаш кога тоа движење е откриен, па можете да ја видите она што е најзначајно. 【1080 P Камера】Нашата слика рамка шпион камера овозможува остри и јасни 1080p висок квалитет на видео, поддршка AVI формат, да може ефективно да го фати детали за вашиот дом и канцеларија за безбедност. 【Лесен за Употреба】камерата немам Wi Fi функција и не софтвер инсталација е потребно.Само внесете 32 G SD картичка (се ПРОДАВА ОДДЕЛНО) во неа и да започнете да ги користите.Нема потреба од кабли и жици нервози, тоа можат да бидат поставени во било каде што треба лесно. 【Голем Капацитет на Батеријата】Изграден во висок квалитет на литиум полимер батерија, шпион камера слика рамка може да континуирано видео за 240 минути или дава 2 дена на животниот век на батеријата во режим на мирување по целосно полнење.Поддршка работа додека се полни.Скриени видео камера треба да се има.Оваа фото рамка шпион камера не се само едноставна и класичен дизајн оркестарот за дома и во канцеларија, но исто така и безбедносна камера за заштита на семејството и лични недвижности.Доаѓа со уникатен дизајн форма се направи тоа тешко да се забележи и да ги задоволат вашите потреби подобро.Не софтвер е потребно да се инсталира, нема потреба за WIFI, едноставно вметнете 32 G SD картичка и почнете да ги користите за тоа!.Внимание : . 1.Користи само како видео монитор, аудио функција не е поддржана. 2.Камерата нема Wi Fi функција и јамка снимка функција. 3.Камерата поддржува до 32 GB, ве молиме instert форматираната 32 G SD картичка (се ПРОДАВА ОДДЕЛНО) пред да го користите. 4.Фото големина не треба да надмине 15*10 cm (5.9*3.9 во). 5.Ако вашиот компјутер не може да се признае на камерата, ве молиме да се замени со USB кабел за податоци или да ги користите читач на картички за да го прочитате SD-картичката.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста