• Новак
Бебе Камерата ги Следи, WiFi Бебе Монитор со Камера и Аудио HD 1080P Движење Откривање на Авто Инфраред Ноќ Визија Куче Безжична Камера со Телефон Стан Лесни За Домашна Б?

Бебе Камерата ги Следи, WiFi Бебе Монитор со Камера и Аудио HD 1080P Движење Откривање на Авто Инфраред Ноќ Визија Куче

Оценка на стоката:
DEN 957.60

Достапност
Производот е достапен

【Компактни, Лесни и Лесен за Инсталација】Со лесни (0.04 КГ) и компактен (1.55*0.66 инчи) изградба, безжична функција и лесна инсталација, можете да го сокријат и да го користите во секое време и насекаде.Поддршка за снимање, снимањето и дијалози, која одговара на вашите потреби за 24 часа во текот на следењето.Wi Fi бебе монитор може да биде компатибилен со Apple и Android телефон, погледнете на IOS, Android и на Google Play.Пакетот вклучува почетниот camera, USB кабел, 360° rotatable заграда, клип, и прирачник за корисникот. 【FHD 1080 P Снимање Со Аудио】Бебе монитор со камера и аудио поддржува 1080 HD пиксели & реално време видео, квалитетот на сликата е појасна и повеќе реални.Стабилна безжична конекција поддржува 2.4 G Wi Fi, што го прави полесно да комуницира со своите деца и домашни миленици.Поддржува max 128 G микро SD картичка за складирање.Полно работно време на снимањето.Никогаш не ги пропуштајте секој момент. 【Движење Откривање & Auto Ноќ Визија】Со движење откривање на функцијата, бебе монитор автоматски ќе им помогнам на известување на вашиот телефон стан и да ве потсетам кога предлози се откриени.Со 8m ноќ визија функција, инфраред светлината автоматски ќе се вклучи во темно со 1080 high-definition пиксели, кој го поддржува фаќање на јасни изрази предлози, снимање, слики. 【Батерија, Долго траење на Батеријата & 24/7 Снимање】Изградена-во 1000mah батерија на, Тоа може да трае до 3 часа и може да се наполни за 3 часа преку USB кабел.Дома камери со апликација за телефон за поддршка на променлива полнење методи : компјутер, штекер, моќ банка и сл.Може да се користи и додека се полни и останува на интернет за 24 часа. 【Широк Спектар на Употреба】бебето камера монитор има широк опсег на употреба.Широко се користи во хотели, фабрики, канцеларии, автомобили и сл.Пакетот вклучува 360 степени rotatable магнет носителот, кој е совршено интегриран со камера.Заштита на вашиот семејство, стари лица, деца и домашни миленици 24/7. Станува збор клипот, кои лесно можат да бидат фиксни на вашата облека или други предмети за да снимите прекрасни моменти.Мини Камера, Wi Fi Wireless Security Камера Со Live Feed Стан и Видео 1080 P 128 GB Мали Преносни Nanny Cam Движење Откривање Ноќ Визија За IPHONE/Андроид За Внатрешна Отворено Home Security Надзор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста