• Новак
Суичери за Жените Светлина Pullover Жените Лесни Помлад Облека за Тинејџерски Девојки Преголеми Т Кошули за Жените Трендовски Зрела Женска Блузи и Блузи

Суичери за Жените Светлина Pullover Жените Лесни Помлад Облека за Тинејџерски Девојки Преголеми Т Кошули за Жените Трендовски

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

♥【Предности 】Високо-квалитетни : На производи се обезбедени директно се произведени и испорачани од страна на производителот.Мојот производи имаат повисок квалитет и подобри цени.Ние ви обезбеди со најсоодветен и најевтиниот во исто време најстабилните и најбрз начин на логистика, така што ќе може да прими стоката брзо. ♥【Материјал】 : 35%Памук/60%Полиестер/5%Spandex.Тоа добро направени со кожата-пријателски материјал, мек и удобен.жените т кошули царинење жените т кошули и блузи жените т маици за печатење жените т кошули обичните жени т кошули царинење под 5 долар жените т кошули плус големина жените т кошули за leggings жените т кошули печатени жените т кошули царинење под 10 долар жените т кошули за работа на жените т кошули туника т кошули за жените т кошули за жените xxl кафе жените tshirt бела. ♥【Стил】 : tshirt т риза за тинејџерски девојки жените женска блузи кратко sleeve tees, графички tees за тинејџерски девојки.женска tshirts графички гроздобер рок женска tshirts графички царинење женска tshirts графички долг ракав женска tshirts графички плус големина женска tshirts графички долг ракав гроздобер женска tshirts графички v вратот женска блуза кратко sleeve женска блуза секси женска блуза без ракави женска блуза џемпер женска блуза кратко sleeve лабава одговара на женска блуза големина медиум. ♥【Големина】 : ве Молиме погледнете ги нашите точна големина на табелата е предвидено во производот слики.блуза за жените домот кратко sleeve црвена блуза за жените божиќ црвена блуза за жените домот плус големина црвена блуза за жените кратки ракави бела блуза за жените долги ракави бела блуза за жените елегантна црна блуза жените долги ракави бела блуза за жените чисто бела блуза за жените плус големина бела блуза за жените мода бела блуза за жените кратки ракави. ♥【Забелешка】 : Ако не сте задоволни со предмети, може да побарате за некоја замена или рефундирање во рок од 30 дена од денот на приемот на нарачката.Машина перат и Рачно миење.Не кајгана, Железо со притиснете крпа.Ве молиме да се претвори вашиот облека завршена.затворање Висат да се суши-(се Направи продажба во загуба, да се подигне цената неколку дена подоцна, купи брзо.Не пропуштајте тоа!!!)☞ Нова продавница:Невиден огромен промотивни попусти✔✔.Кратки ракави, Долги Ракави,Дневна, Моден Стил.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста