• Новак
Светла Алуминиум Скок Прстени 6mm Шарени Отворите Скок Прстени 24 Бои 7200pcs Conectors Накит Наоди за Ѓердан Нараквици Ѓердани Синџир Изработка на Накит

Светла Алуминиум Скок Прстени 6mm Шарени Отворите Скок Прстени 24 Бои 7200pcs Conectors Накит Наоди за Ѓердан Нараквици

Оценка на стоката:
DEN 2294.40

Достапност
Производот е достапен

√24 Боја Отворите Скок Прстени : Нашата отворите скок прстен има 24 Бои, а Секоја боја е за 300pieces, во вкупен износ од околу 7200 парчиња, што е доволно да ги задоволи вашиот занает создавањето. √Големина : за 6mm во дијаметар 0.5 мм дебел, 5mm внатрешен дијаметар. √Високо-квалитетни материјали : Скок Прстени се изработени од Алуминиум, силни и издржливи, и може да ги исполни вашите долгорочни накит одлуки потреби. √Употреба : краевите на овие скок прстени се цврсто затворени, но не се запечатени.Тие се полесно да се затвори, и на крај може да се rematched заедно. √Лесен за користење : совршен за правење скок прстен ѓердани, белегзии, обетки и anklets и така натаму.Можете исто така да слободно да одговара на бојата на алуминиум скок прстен и направете ја вашата омилена DIY производ.Бидејќи нашата разновидност на бои, може да ги задоволи вашите потреби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста