• Новак
2021 HP 22 Сите во Еден Десктоп, 22 FHD Екранот, Intel Celeron G5905T Процесор, 12GB DDR4 Меморија, 1TB PCIe NVMe М. 2 SSD, Pop-up веб Камера, DVD-RW, USB Кабелска Глувчето & Тастатура, Windows 10 Дома, Бела

2021 HP 22 Сите во Еден Десктоп, 22 FHD Екранот, Intel Celeron G5905T Процесор, 12GB DDR4 Меморија, 1TB PCIe NVMe М. 2

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Надгради】RAM меморија е надграден со 12 GB DDR4 меморија за да се непречено да работи на повеќе апликации, и интернет пребарувач јазичиња сите одеднаш; Хард диск е надграден за да 1 TB PCIe NVMe М. 2 Цврста Состојба Диск овозможува да брз bootup и трансфер на податоци.Оригиналниот Печат е отворена за надградба САМО, 1 години гаранција на Надгради RAM/SSD од PConline365, и оригиналниот 1-Година на Производство гаранција на останатите компоненти. 【Процесор】Intel Celeron G5905 T (3.3 GHz Фреквенција, 4 MB cache, 2 јадра). 【Технолошки Спецификации】2 x Super Speed USB Тип-А (5 Gbps сигнализација го оценувате); 2 x USB 2.0 Тип-A; 1 x HDMI-од 1.4; 1 x приклучок за слушалки/микрофон комбо; 1 x RJ-45; Pop-Up со двојна низа дигитални микрофон; USB Бела жичен тастатура и глушец комбо; Windows 10 Дома. 【Екранот】21.5 дијагонала FHD VA ZBD анти-отсјај WLED-позадинско осветлување Приказ, Не-Touch, 1920 x 1080. 【Вклучени во пакетот】Mousepad од PConline365. Клучните Карактеристики и Предности : - CPU : Intel Celeron G5905 T (3.3 GHz Фреквенција, 4 MB cache, 2 јадра)Дисплеј : 21.5" дијагонала FHD VA ZBD анти-отсјај WLED-позадинско осветлување, 250 nits, 72% NTSC (1920 x 1080)Меморија : До 16 GB DDR4 SDRAM Memory Hard Диск : До 1 TB PCIe NVMe М. 2 Цврста Состојба Drive Video : Intel UHD Графика 610 Operating Систем : Windows 10 Home Ports : 2 x Super Speed USB Тип-А (5 Gbps сигнализација го оценувате); 2 x USB 2.0 Тип-А; 1 x HDMI-од 1.4; 1 x приклучок за слушалки/микрофон комбо; 1 x RJ-45 Media Диск : HP 3-во-1 мемориската картичка reader Optical Диск : DVD-Writer Wireless Конективност : Realtek Wi-Fi 5 (1 × 1) и Bluetooth 4.2 combo Weight : 16.1 LBs Dimensions : 49.03 x 20 : 45 мин x 38.07 cm Color : Бела .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста