• Новак
Про-Lok 11 Latch Заштитник Комплет со Инсталација Spacer Latch-Заштитник (Алуминиум Заврши)

Про-Lok 11 Latch Заштитник Комплет со Инсталација Spacer Latch-Заштитник (Алуминиум Заврши)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

11" инчен челик latch заштитник е дизајниран да ги заштити и да го попречи пристапот до latch или deadbolt на од занишан вратата со дополнителна безбедност да се спречи ширење на вратата од рамката.Реверзибилна за лево или десно-предаден-отворање на вратите.Вклучува хардвер и 1 spacer (мало спакувани предмети само) да се прилагоди на форумот меѓу вратата и jamb.Идеален за резиденцијални, комерцијална и индустриска употреба. 0. 11" инчен челик latch заштитник е дизајниран да ги заштити и да го попречи пристапот до latch или deadbolt на од занишан вратата со дополнителна безбедност да се спречи ширење на вратата од рамката.Реверзибилна за лево или десно-предаден-отворање на вратите.Вклучува хардвер и 1 spacer (мало спакувани предмети само) да се прилагоди на форумот меѓу вратата и jamb.Идеален за резиденцијални, комерцијална и индустриска употреба. 0.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста