• Новак
Truper 31185 Tru Тешки Круг Точка Лопата, D-Справи, 30-Инчен

Truper 31185 Tru Тешки Круг Точка Лопата, D-Справи, 30-Инчен

Оценка на стоката:
DEN 314.40

Достапност
Производот е достапен

PRY-E, 30-инчен Северна Америка пепел, лакирани се справи со d-за контрола на рамнотежа и контрола.Бела пепел се справува даваат оптимален коефициент на отпор и флексибилност. 9-Инчен перница зафат за подобрување на контролата и намалена рака замор.Здрав челик јака зајакнува главата за да се справи со собранието.Truper 31185, сериозно долготрајни алатка по прифатлива цена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста