• Новак
Camco Преносни Виткање Лопата со Складирање Торбичка - Одлично за Расчистување на Нечистотија или Снег |Голема за Градинарство, Кампување, Планинарење, Отворено Труд

Camco Преносни Виткање Лопата со Складирање Торбичка - Одлично за Расчистување на Нечистотија или Снег |Голема за Градинарство,

Оценка на стоката:
DEN 171.84

Достапност
Производот е достапен

Мулти-Функционална Алатка : Овозможува лесно да копа и може да се користи како видел; Идеален за градинарство, кампување, планинарење и други активности на отворено.Свитлива Дизајн : се Одвива на 23-инчи долго и огради за да компактен 9 ½ -инчи за лесно преносливост.Карактеристики : Serrated работ на ножот и заклучување јака.Изградба : Тешки-должност челик сечилото.Вклучува : лесен за складирање торбичка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста