• Новак
Исчезна За бегство Женска Работи Шорцеви | RunTechnology Перформанси Шорцеви | Различни Големини & Дизајни

Исчезна За бегство Женска Работи Шорцеви | RunTechnology Перформанси Шорцеви | Различни Големини & Дизајни

Оценка на стоката:
DEN 1079.76

Достапност
Производот е достапен

МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ!Ние дизајниран овие стилски перформанси шорцеви да биде лесен и влага-wicking, така што ќе може да се фокусира на повеќе важни нешта - како победа трки!Атлетски исечете ги прави овие шорцеви идеален за било која оддалеченост се кандидира, додека исклучително удобно перформанси полиестер прави мека доволно за да седат околу во текот на целиот ден.Ние се гордееме на интегритетот и квалитетот на нашите производи и цврсто стојат зад сето она што ние го продаде.ГИ НОСИ НАСЕКАДЕ!Ние знаеме што сме, никогаш нема да сакате да ги земете овие страшни шорцеви надвор, и благодарение на нивниот сестран и удобно се вклопуваат, што не треба да се!На лесни ткаенини ќе се задржи кул во потоплите времето, така ќе се чувствувам како удобно на плажа како ќе го направите на потег во овие дише шорцеви.Нашата празнична на жените работи шорцеви се лесни и влага-wicking, со mesh краток лагер да обезбеди поддршка и утеха, и подели полите за зголемена мобилност, додека работи, која се протега и на друг начин туркање еден граници како тркач.Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да го направи тоа право.Еластична затворање.На задниот дел од панталоните има невидлива, zippered џеб се доволно големи за да се приспособат essentials како што се телефонот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста