• Новак
C9 Шампион Девојки' 2 Ткаени Работи Шорцеви

C9 Шампион Девојки' 2 Ткаени Работи Шорцеви

Оценка на стоката:
DEN 415.20

Достапност
Производот е достапен

100% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Лабава Надворешниот Кратко, Вградена Внатрешна.Дуо Сува - фитили влага, суши брзо.Внатрешниот Кратко.Здружени нога отворање нуди класичен трчање на кратки детали.Еластичен појас се протега за удобност.На C9 Шампион Девојки " Стартувај Краток останува во место со рашири корселе и внатрешниот краток за да се обезбеди удобност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста