• Новак
HIGHKAS Мали Огледало Континентална Шминка Огледало, Козметички Огледало Десктоп Двострано Преносни Ротира 360 степени 3X Зголемена HD за Бричење Патуваат Шминка Огледа

HIGHKAS Мали Огледало Континентална Шминка Огледало, Козметички Огледало Десктоп Двострано Преносни Ротира 360 степени

Оценка на стоката:
DEN 2454.00

Достапност
Производот е достапен

Класична & light-пондериран дизајниран - голема како tabletop шминка огледало и, исто така, погодна за рачни употреба. * Огледало шминка Материјал : Ferroalloy+ HD стакло огледало,големина : 14.7*18cm/20*25cm. *Карактеристики : Пред Станот HD криви површина 3 пати зголемување на 360° на ротација Лесно да се чисти нула доказ, Анти - ' рѓа Ѕид-монтирани. * Огледало површина : Двострано и 3 X/ 1 X Професионални Зголемување : 3 X Професионални зголемување обезбедува ви овозможува да се фокусира на одреден дел на вашето лице да се постигне професионален финиш, На 1 : 1 сооднос на high - definition огледало може да ги исполни вашите дневни лицето за нега треба. *Ротирачки : 360°Вртливата : може да се прилагоди на зрачењето агол според вашите желби, Спин огледало и агол на било која позиција за да се добие најдобар агол на гледање за различни шминка потреби.СОВРШЕН ПОДАРОК - Празник, роденден, божиќ, страшни подароци за вашите родители, сестра, пријатели или лична употреба.Ние се обезбеди 100% гаранција за квалитет.Производ description Material : Ferroalloy+ HD стакло mirror Size : 14.7*18cm/20*25cm Features : Висок квалитет на метални материјали,мулти - слој изглед позлата технологија,рѓа-доказ, лесен за чистење,durable High - дефиниција огледало, доволно се доволно големи за да се расчисти, огледало не се деформира огледало може да се ротира 360° за да се задоволат потребите на вашиот мулти - агол шминка зрачењето е Применливо простор : спална соба,купатило,гардеробер, соблекувалната,хотел,desktop,etc Note : 1. Производ вклучува само шминка mirror2. При користење на проширување на површината, да ги задржи на далечина во 15cm.Ако тоа е премногу далеку, ќе создава чувство на вртоглавица, што е нормално phenomenon3. Вистинските бојата на огледалото можеби малку различен од сликата се прикажани поради различни екранот на екранот или како одраз на светлината кога shooting4.1 - 2cm грешка на мерење е разумен спектар поради различни мерни методи, Ако имате прашања за овој производ, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Купи со доверба.Задоволство Гаранција: ве Молиме слободно контактирајте со нас ако има некој проблем кога ќе примање или користење на зголемена шминка огледало и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста