• Новак
Beaupretty Срце Облик Огледало Tabletop Шминка Огледало Двострано Rotatable Шминка Огледало Суета Огледало Бања Огледало За Спалната Соба Розова

Beaupretty Срце Облик Огледало Tabletop Шминка Огледало Двострано Rotatable Шминка Огледало Суета Огледало Бања Огледало

Оценка на стоката:
DEN 338.16

Достапност
Производот е достапен

Користење на слама и огледало материјал, двострано достапни, огледало јасна без деформација.Огледалото е лесно да се соберат и покажува чиста рефлексија.Ова ќе го направи ова е подарок.Убава резба форма, пластичен материјал, светлина и преносни.Огледалото е пренослив и лесно да се носат.Двострано срце облик на шминка е огледало на, фина изработка, убава и практична.Факултативна 360 степен ротација, во различни сцени, може да се навалите секој Агол и да се префрлате различни zoom options.Да се намали употребата на работна сила, во голема мера функционалните карактеристики на огледало со поддршка.Двострано огледало дизајн, со оглед секојдневна употреба, девојките треба да се користи стои огледало за да ги видите деталите на свои лице, па како да подобро се вклопуваат во човечкото тело, да се постигне максимална вредност на шминка огледало.Make - up лупа површината дизајн, едноставен и прекрасен, уникатен стил.Совршен подарок за празниците.Избор на боја огледало шминка, можете да изберете.Погодна за жени, жени, девојки патување, запознавање, речиси сите прилики да одат на училиште.Опис Срце Облик Огледало Tabletop Шминка Огледало двострано Rotatable Шминка Огледало Суета Огледало Бања Спалната соба Огледало Карактеристики - Огледало Материјал : Пластика - Користење на слама и огледало материјал, двострано достапни, огледало јасна без деформација.Огледалото е лесно да се соберат и покажува чиста рефлексија.Ова ќе го направи ова е подарок.- Факултативна 360 степен ротација, во различни сцени, може да се навалите секој Агол и да се префрлате различни zoom options.Да се намали употребата на работна сила, во голема мера функционалните карактеристики на огледало со поддршка.- Двострано огледало дизајн, со оглед секојдневна употреба, девојките треба да се користи стои огледало за да ги видите деталите на свои лице, па како да подобро се вклопуваат во човечкото тело, да се постигне максимална вредност на шминка огледало.- Make - up лупа површината дизајн, едноставен и прекрасен, уникатен стил.Совршен подарок за празниците.Избор на боја огледало шминка, можете да изберете.Погодна за жени, жени, девојки патување, запознавање, речиси сите прилики да одат на училиште.Пакет Вклучувајќи 1 x Срцето Шминка Огледало.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста