• Новак
МПМ Целосно се Соочуваат со Мотоцикл Улица Велосипед Шлем со Отстранлив Зима Вратот Шамија + 2 Очила ТОЧКА (M, Мат Црна)

МПМ Целосно се Соочуваат со Мотоцикл Улица Велосипед Шлем со Отстранлив Зима Вратот Шамија + 2 Очила ТОЧКА (M, Мат Црна)

Оценка на стоката:
DEN 1679.76

Достапност
Производот е достапен

Брзо Ослободување Затворач и на Рака и се Отстранува и Внатрешна Обвивка Влошки.Затемнети надворешното лице shield/леќа се исто така достапни во пакет.Answer : ___________________________ Note : .Ако постои било која големина прашања, ние може да испрати бесплатна замена на образ влошки да им помогне на шлем вклопуваат подобро.Пренослив и Перат Шлем Лагер. Следи истата постапка да го отстраните другата страна.Рационализација Аеродинамичен Дизајн Намалува Правец на Бучава и Повлечете.Насочат Дизајн.Ако постои било каква загриженост, се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Ако имате било какви загриженост за големини, екстра уво влошки можат да бидат испратени до вас, за подобро шлем одговара.Можете да ги примите нова верзија шлем со МПМ логото пред тоа или стара верзија шлем, без МПМ лого на неа.Овие 3 додатоци се само компатибилни со МПМ-313 и МПМ-317 мотоцикл шлемови.Следи истата постапка да се инсталира на другата страна.Замена е достапна ако било дел се водат за исчезнати/најде не да се нагоре да се вашите очекувања.Напредни Трајни ABS Школка и EPS Влошки.Како и секогаш, се вози безбедно!.Ве молиме да го отстраните филм пред употреба.Надминува FMVSS-218 и ТОЧКА Безбедност Standards Advanced Трајни ABS Школка и EPS Pads Quick Ослободување Рака за Лесно Use Removable и Перат Шлем Liner Streamline Design Wide Приказ, Анти-Нула Функција Visors What Ќе Добиете : Мотоцикл Шлем ; Затемнето Стакло ; Шамија.Ако имате било какви загриженост за големини, екстра уво влошки можат да бидат испратени до вас, за подобро шлем одговара.Место на стакло во целост отворена позиција.Има способност да произведува 600,000+ парчиња на високо ниво шлемови.Потврдете дека стакло кука и опрема одговара правилно во стакло база.Се движи на стакло за целосно отворена позиција.Привлече 10 милиони+ напојува од страна на нашите професионални технологија.Додека влечење на активирањето надолу,подигнете ја стакло и ослободување куки (А), (Б) како на цртање 2.Замена е достапна ако било дел се водат за исчезнати/најде не да се нагоре да се вашите очекувања.Додека влечење на активирањето надолу,подигнете ја стакло и ослободување куки (А), (Б) како на цртање 2.Она Што Ќе Добиете : Мотоцикл Шлем ; Затемнето Стакло ; Шамија.Надминува FMVSS-218 и ТОЧКА Стандарди за Безбедност.Безбедноста е наша примарна цел, се надеваме дека секој еден да се чувствува безбеден и сигурен да учествуваат во активности при носење на МПМ шлем.Се движи на стакло за целосно отворена позиција.Не користите затемнето стакло кога се возат во текот на ноќта или темно место.Не користите затемнето стакло кога се возат во текот на ноќта или темно место.Посветен на развој на производството на мотор/велосипед додатоци повеќе од 10 години.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста