• Новак
G4Free Скејтборд Велосипед Шлемови за Возрасни Деца Мажи Жени Шлем Мулти-Спортски Скутер Ролери Скејт Внатрешно уметничко Лизгање Rollerblading

G4Free Скејтборд Велосипед Шлемови за Возрасни Деца Мажи Жени Шлем Мулти-Спортски Скутер Ролери Скејт Внатрешно уметничко

Оценка на стоката:
DEN 527.76

Достапност
Производот е достапен

Медиум : 21.BMX велосипед шлем.Постојат 12 отвори дупки за да се намали отпорот.Шлемот е соодветен Божиќ или роденденски подарок, и тоа исто така може да обезбеди адекватна сигурност заштита за деца.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста