• Новак
Бел Санкција Возрасни Полно Лице Велосипед Шлем

Бел Санкција Возрасни Полно Лице Велосипед Шлем

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ABS ШКОЛКА КОНСТРУКЦИЈА со Прилагодливи Стакло.ЛЕСНИ FULL-ЛИЦЕ - нуди удобност и заштита на нечистотија, скок или BMX велосипедисти кои сакаат помали и профил.СПЕЦИФИКАЦИИ - Погоден за употреба на велосипедот само.Големини : X-Small (48-51 cm), Мали (52-54 cm), Средна (55-57 cm), и Големи (58-60 cm) Димензии; 15 Шлем отвори.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста