• Новак
PURPLECROWN Авто Флип Масло Фармацевт, 300ml Маслиново Масло Фармацевт Шише, Масло Фармацевт Шише, Црна Нафта Фармацевт Шише за кујна Црна

PURPLECROWN Авто Флип Масло Фармацевт, 300ml Маслиново Масло Фармацевт Шише, Масло Фармацевт Шише, Црна Нафта Фармацевт

Оценка на стоката:
DEN 430.80

Достапност
Производот е достапен

✅Двонасочна нафта враќање дизајн-на Маслиново Масло Фармацевт шише им овозможува на нафта колона и масло капки за да се вратите на нафта фармацевт во време, чисти и да не се нечисти раце. ✅Тешки шише тело-шише тело на маслиново масло шише е внимателно избрани голема кристална бела стакло, што има ново зголемување на цврстината,погоден за dishwashers. ✅Голем калибар дизајн-ова Масло Фармацевт има поголем калибар, што го прави полесно да додадете маслиново масло без инка. ✅Лесно да се чисти-ова Маслиново Масло Фармацевт Шише има голем калибар, што го прави полесно да се чисти.Тоа може да се одвои и чисти без да остават било нечистотија. ✅Гравитацијата индукција дизајн-нашите Маслиново Масло Фармацевт Шише има функција на автоматско отворање и затворање, масло шише отвора во еден агол, и автоматски се затвора кога таа стои исправено.Purplecrown-Маслиново Масло Dispenser Purplecrown : Фабрика Која се Залага за Дизајн, Почитување на Принципот на Спојување на Традицијата и Модерноста, Бараат Рамнотежа Помеѓу Изглед, Функција, Текстура и Трајност, се Извршуваат Индустриски Хуманизирано Естетски Дизајн и Крајниот Корисник Искуство, Purplecrown е Посветена на Развој на Повеќе Високо-Квалитетни Производи , Верен на Патот на Design Six Практични Designs The Масло Шише Донесува со Голем Калибар Дизајн, Нема Инка е Потребно, и Масло за Вбризгување Е Smoother Gravity Индукција Дизајн, Автоматски Флип, за Навалување на столбот за да Го Отворите од Нерѓосувачки Челик, Нафта Фармацевт, Застанете Исправени и Автоматски Close The Масло Шише Тело е Направен Од Бело Стакло со Висок Crystallinity, Која Има Висока Цврстина и Не е Лесно да Бидат Оштетени.Голем Калибар Маслиново Масло Шише Може да Се Одвои и да се Чистат за да се Избегне Крие Dirt The Бранеа Површина Е Мазна Текстура, Без Отпечаток Обработка, и Подобро Рака Чувство Пакет Информации : 1 PCS Маслиново Масло Фармацевт.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста