• Новак
50мл Eyelash Шампон Благи Лажни Eyelash Калемење Продолжување Шампон Чистење на Косата Мека Благ Шампон со Маскара Четка за Дома Салон

50мл Eyelash Шампон Благи Лажни Eyelash Калемење Продолжување Шампон Чистење на Косата Мека Благ Шампон со Маскара Четка

Оценка на стоката:
DEN 402.96

Достапност
Производот е достапен

❤Пред калемење трепките, длабоко чистење на трепките и очите да се отстрани eyelash масло, прашина и козметички остатоци.Обезбеди подобро помош за калемење трепките. ❤Ефикасно спречување белење, зголемување на степенот на лепак адхезија и задржување на време, и да се направи на калемење на трепките повеќе издржливи. ❤Притиснете устата на шишето да се притисне на пена за чистење, средства за чистење не е потроши, и тоа е лесен и брз за употреба. ❤Мали димензии и мала тежина, не само погоден за секојдневна употреба дома, но исто така погоден за патување, бизнис патување, и лесно да се носат.Тоа е добар објект за вашата секојдневна употреба. ❤Нашите eyelash чистење течност е направен од високо-квалитет екстракти, навлажнувачки и освежување, и состојки се благи и не-иритирачки.Користете мека маскара четка за чистење на трепките повеќе темелно.Функција : 1. Длабоко чистење трепките и очите пред калемење трепките. 2. Спречување на белење, зголемување на лепак сврзување степен и одржување на времето, направи пресадена eyelash повеќе трајни. 3. Притиснете шише устата и пена за чистење може да бидат исфрлени, не ги отпад и удобен се користи за чистење. 4. Мали димензии, мала тежина, не само за дневна употреба во домот, исто така, погоден за патување, деловни патувања, удобен за носење. 5. Влажна и освежување, благи состојки, без стимулација.Спецификација : Предмет Тип : Eyelash Шампон Материјал : Течни Нето Содржина : 50мл рок на траење : 3 Години Карактеристики : Длабоко чистење, отстранување дамки од масло, лесна и не-стимулирање, подобрување на калемење времетраење на Примена : Индивидуално /салон за убавина/eyelash обука институција Пакет Листа : 1 x Eyelash Шампон 1 x Чистење со Четка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста