• Новак
TechMikeNY Серверот 3.50 Ghz 8-Core 32GB 2.0 ТБ SSD Windows Server 2019 PowerEdge R730 (Продолжува)

TechMikeNY Серверот 3.50 Ghz 8-Core 32GB 2.0 ТБ SSD Windows Server 2019 PowerEdge R730 (Продолжува)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Вклучува заштитен пакување и бокс, како што е прикажано во слики.Комерцијален тестирање и refurbishing процес за сите делови, вклучувајќи хард диск драјвови; подготвени да се инсталира во стабилна работна средина.Сите сервери вклучуваат моќ канапи, една кутија на генијалци, како и сопствен пена и пакување произведен и дизајниран во нашата установа за совршено да се вклопи и да се заштити вашиот сервер купување.R2-Сертификат, ISO : 9001, ISO : и ISO 14001 : 45001-Уверение.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста