• Новак
Точно Растенија - Органски Длабоко Поправка Око Серум | Чисти, Не-Токсични, Природна нега на кожата (0.5 fl мл | 15 ml)

Точно Растенија - Органски Длабоко Поправка Око Серум | Чисти, Не-Токсични, Природна нега на кожата (0.5 fl мл | 15 ml)

Оценка на стоката:
DEN 2160.00

Достапност
Производот е достапен

Тоа е Како Добивање на 8 Часа Спиење - Во Шише.Овој Ултра-Концентрирани Уште Лесни Око Серум Збогатува Кожата + Цели На Изгледот На Брчки, Темни Кругови И Подпухналост.Знаци На Стареење се Иницира Во Најдлабоките Слоеви На Кожата, Не Површината, Која Е причината Зошто Повеќето Око Креми не се Секогаш Ефективни - Нашата Длабока Поправка Око Серум Испорачува Ресторативна Хранливи материи Каде Тие се најпотребни - Тубероза Матични Клетки, Заедно Со Blackberry + Морков Семе Масла Се Богати Со Витамини Кои Помагаат Да се Видно Фирма, Заличи + Стегне.Уверение Nontoxic (НАПРАВИ БЕЗБЕДНО), Paraben-Free, Вегетаријанци, Суровост-Бесплатно, Одржливо Направени.Најдобро За : Сите Типови На Кожа Адреси : Фини Линии, Темнината & Брчките Околу Очите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста