• Новак
Анти-Стареењето Хијалуронска Киселина Под Око Закрпи, Намалување на брчките, Анти-Стареењето, придавам Влогови, Намалување на Темните Кругови, Фини Линии, Око Торб?

Анти-Стареењето Хијалуронска Киселина Под Око Закрпи, Намалување на брчките, Анти-Стареењето, придавам Влогови, Намалување

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Главните состојки】 Хијалуронска киселина, xanthan гуми за џвакање, натриум hyaluronate, хидролизирани колаген, Centella Asiatica екстракт, камелија екстракт, полжав секрети filtrate.Долготрајни навлажнувачки и поправка на кожата. 【Ефикасноста】 Навлажнувачки, отстранување на темни кругови, подпухналост, спречување и анти-стареењето, мазнење на аглите на очите, навлажнувачки очите, и зголемување на еластичноста на кожата околу очите. 【Тоа како да го користите】 се Мијат твоето лице со чиста вода и исушете тоа, извади око маска и место под очите, да ги тргнеме на око маска по 15-20 минути, и користете го 2 до 3 пати неделно. 【Применливи типот на кожата】 Погоден за сите типови на кожа, погоден за мажите и жените, особено за кожата, која често останува до доцна, или има брчки, подпухналост, и темни кругови под очите. 【Мултифункционален】 Не само што можат да бидат применети на очите, око маска може да се применува и на челото, образите, брадата и вратот.Тоа е ефикасна во отстранување на челото линии, nasolabial линии, и necklines.Навлажнувачки, отстранување на темни кругови, подпухналост, спречување и анти-стареењето, мазнење на аглите на очите, навлажнувачки очите, и зголемување на еластичноста на кожата околу очите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста