• Новак
2 Пакет 70 LED Видео-Конференција Осветлување со Таблет Стојат Носителот/Колор Филтри, Obeamiu 5600K USB Студио Светла за Полнење за Снимање на Видео, Фотографија и Снимање, З?

2 Пакет 70 LED Видео-Конференција Осветлување со Таблет Стојат Носителот/Колор Филтри, Obeamiu 5600K USB Студио Светла

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Повеќе Боја и Светлина Нивоа : 360° Полна Боја ќе се направи вашата фотографија повеќе шарени.LED панел светлина усвојува 70pcs led монистра, illuminance до 1100 Lux(0.5 M).Користете индекс светилка монистра, CRI≥97,TLCI≥97, РА≥97 да се обезбеди повеќе реални извор на светлина за вашата снимањето и тоа може да заличи вашето видео записи или слики. 12 Нивоа на Осветленост : лесно се префрлите боја температура помеѓу 5400 K и 5800 K dimmable да ги задоволи вашите потреби во различни околности.Осветлување Контрола : Лесен-за-наместете совршено осветлување.Само притиснете го копчето на USB кабел за податоци за да префрлате режими и ја прилагодите јасноста на боите во другите режими.Точни осветленоста на вредноста од 10-100% .Погодност за контрола на точни боја температура.4 боја инсталирање на филтри за креативни различни светлина бои, ефекти и ќе донесе различни визуелни искуства. (Забелешка : Боја филтри треба да се користи со бела diffuser.Ве молиме внесете белата diffuser прво и стави во друга боја филтер).ВИСИНА&ПРИЛАГОДЛИВИ АГОЛ : прилагодлива Висина од 15.71" да 19.21", Вертикална 360 степени rotatable.Стојат носителот ви обезбеди повеќето удобно агли на гледање и ергономски око-ниво висина.Стојат носителот совршен за Зумирање Повикување на Состанокот, во Живо Стриминг Видео Снимање, Студио за Фотографија, за снимање на видео клип, игра.ЗДРАВ & СТАБИЛНА : Здрав мазна флексибилна цевка, стабилна противтежа круг база со анти-лизга на силиконски влошки, биланс на гравитацијата дизајн и здрав структура за поддршка на стабилен извор на светлина за You Tube, Деца,Видео Студио за Снимање.Пакет Листи и тоа : 2*USB LED Светло Панел со Кабел, 2* Табела Стојат Круг База, 2*Прилагодливи Флексибилна Цевка, 2*Алуминиумска Стојат Поврзете Цевка, 2* USB Ѕид Адаптер за Полнач, 2 *4 Боја Филтри ( Жолто/Црвени/Блу/Бела), 1*Прирачник за Корисникот.Тоа може да биде укината нагоре, лесен и пренослив за складирање и за носење.Совршен за вашата Живо Стриминг, Зум Повици Состанок, Youtube видео, Фото Студио за Снимање, Шминка, Tik Tok,Интервју, Vlog, Фотографија Осветлување.Добредојдовте на испратите е-пошта до нас кога имате било какви прашања.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста