• Новак
Selfie Корк е Шише Затка Дека се Претвора Вашиот Шише Во Tripod за Видеа и Слики - 3,2,1.Selfie Плута! (Црна)

Selfie Корк е Шише Затка Дека се Претвора Вашиот Шише Во Tripod за Видеа и Слики - 3,2,1.Selfie Плута! (Црна)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

3,2,1..Selfie Плута!Selfie Корк е универзално шише затка што се врти било стандард шише во monopod за hands-free tabletop фотографии и видеа.Мислам на тоа како tripod за шишиња.ЕВЕ КАКО РАБОТИ : Стави Selfie Плута во вашиот шише, одговара на вашиот паметен телефон* безбедно во своите изградена-во слот, поставете го телефонот е selfie тајмер и да си одат!Тоа не можеше да биде било полесно.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : Selfie Корк е уникатен дизајн држи снимки стабилна и да, тоа двојки како функционална затка, за вашите пијалоци премногу!Selfie Плута држи телефонот во двете портрет и пејсаж позиции.СОВРШЕН ЗА KINKI : Selfie Корк е пакување карактеристики на тесно грло закачалка за тоа посебно вино шише сте планирани за следната славенички вечера или роденденски подарок. *Компатибилна со речиси секој телефон + случај.Ќе одговара димензии до 0.5" инчи. (Забелешка : Телефон и Шише не се вклучени).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста