• Новак
SUNMU Мини Продолжи Безжична Selfie се Држиме за Безжична Bluetooth Tripod Selfie Стап

SUNMU Мини Продолжи Безжична Selfie се Држиме за Безжична Bluetooth Tripod Selfie Стап

Оценка на стоката:
DEN 504.96

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Алуминиум.Укината Должина (mm) : 190,Max Extened Должина (mm) : 900. Посебни LED дизајн, Добра стабилност и разумен дизајн,лесен и пренослив, ниска моќност на косата.Со засилен флексибилни рака која ќе се движи слободно ,Компатибилен со повеќето паметни телефони.Тоа е широко се применува за надворешна фото светлина, пополнување светлина во затворен простор, портрет, мода, свадба уметност, реклама фотографија и снимање видео, итн.Ние нудиме најдобрите додатоци за вашиот секојдневен живот.Искрено се надевам да ви донесе среќа.Нашиот производ квалитетот е многу добра, фина изработка, добредојдени да се купи!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста