• Новак
SALUTUYA Нерѓосувачки Челик, Преносни Гипс Одбор Машина, ABS Рачка, Гипс Резен алат, за Рака им Помогнам на Гипс за Гипс Одбор

SALUTUYA Нерѓосувачки Челик, Преносни Гипс Одбор Машина, ABS Рачка, Гипс Резен алат, за Рака им Помогнам на Гипс за Гипс

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ABS дршката е во согласност со ергономски дизајн, што го прави повеќе удобен за употреба и нема да бидат премногу уморни после долги часови на работа.Со строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.Може да се користи за брзо намалување гипс картон, погодни и стабилни перформанси.Заврши алатки, погоден за DIY дрво ентузијасти, се многу практични алатки.Изработени од нерѓосувачки челик, носат-отпорни, и корозија-отпорни, има долг животен век.Функција : 1. Изработени од нерѓосувачки челик, носат-отпорни, и корозија-отпорни, има долг животен век.2. ABS дршката е во согласност со ергономски дизајн, што го прави повеќе удобен за употреба и нема да бидат премногу уморни после долги часови на работа.3. Може да се користи за брзо намалување гипс картон, погодни и стабилни перформанси.4. Заврши алатки, погоден за DIY дрво ентузијасти, се многу практични алатки.5. Со строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.Спецификација : Предмет Тип : Гипс Одбор Секачи Материјал : ABS нерѓосувачки steel Application : Дрво Големина : Прибл. 585mm / 23in320mm / 12.6in120mm / 4.7 во Пакет Листа : 1 x Машина Тело 1 x Зафат Handle2 x Blade1 x Фиксна Accessory2 x Транспарентна Пластика Accessories1 x Додаток Bag2 x Директно Rod Notice : ве Молам, ве молиме имајте на ум дека овој производ треба да се состави со себе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста