• Новак
6 Парчиња Мини Дрвени Сечење на Табли со Рачка Valentine' Ден Дрвени Гребло Сечкање Одбор Недовршени Дрво Одбори за Домашна Кујна за Готвење Оркестарот Diy Занает (Правоа?

6 Парчиња Мини Дрвени Сечење на Табли со Рачка Valentine' Ден Дрвени Гребло Сечкање Одбор Недовршени Дрво Одбори за Домашна

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Пакетот вклучува : 6 парчиња на мини недовршени дрвени сечење на табли е во правоаголна форма стил, богат количество ги исполнува упатствата на екранот на леб, месо и овошје, а исто така и персоналните сирење одбори и маса декорации.Големина детали : секој дрвени гребло сечкање одбор мерки за прибл. 30 x 13 х 0.3 цм/ 11.8 x 5.1 x 0.1 инчен; Тие се лесни за носење, и погодна за сирење, скара, закуски, суши и така натаму.Занает декорација : овој вид на дрво гребло сечење одбор е составен од квалитетот на дрвен материјал, кој е лесен за боја, боја и декорација; Ако е потребно, може да се создаде свој личен дизајн на тоа.Се справи со дизајн : мини charcuterie одбори функција се справи со дизајн, и таму е виси дупка на рачката, кои може да се закачи на ѕид; Тоа е планирано, полиран и декорирани, па површината е многу мазна, и дрво е светла боја и лесно може да го апсорбира боја и дамки.Широк апликации : овие дрвени оброк одбори може да се применува како сечење на табли во семејството кујни, а исто така се погодни за украсување јадење табели; Само место сендвичи, пици, сирење, сланина и повеќе од нив, која може да се примени како farmhouse декорација за Божиќ и денот на Благодарноста.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста