• Новак
Лекување Сечење Мат, FOME А1 Големина Сечење Мат 24x36in 5 Слој ПВЦ Изградба Двојно Двострано Не се Лизга 3мм Дебели Професионални Gridded Ротари Мат за Кроење, Шиење, Занаети

Лекување Сечење Мат, FOME А1 Големина Сечење Мат 24x36in 5 Слој ПВЦ Изградба Двојно Двострано Не се Лизга 3мм Дебели Професионални

Оценка на стоката:
DEN 791.76

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Таа е составена од пет слоеви на високо-квалитетни ПВЦ материјал.Повтори сечење не е под влијание и на авто-обнова способност е силна.Не рефлексивни, не лизгава, не се плаши од повреда на ножот.Издржливи : На средниот слој на пет-слој сечење одбор има бела јадро, што е на повисок квалитет и зелена површина.Површината е зелена.Автоматско исцелување, авто-обнова, издржлив и лесен за употреба.А1 Сечење Мат - Size : 90*60 cm/36.4*23.6 инчи, дебелина 3мм Идеален за Повеќето Изработката, Работилница или Училишни Проекти.Совршен за често се користи без да се изгуби неговата само-лековити својства.Може да се намали и се намалија со ротациони машина, exactor нож или други видови на сечилото постојано без да покажува знаци или сечење линии.Двојно Двострано Мат : Супер hi-квалитет, двострано Не се Лизга мат.Различни печатење на страни, едната страна метрички, едната страна на англиски јазик систем.Тоа брзо ќе ја поврати својата рамна форма дури и ако се откажете тоа во две или се тркалаат до тоа за неколку дена, може да се чуваат лесно и преносни на вашето училиште или на работното место.Повеќе намени : Различни форми на мрежа ознаки и агол референтен водич линии ќе го задржи сè директно и прецизно кога ќе се обидете да се направи дијагонала намалувања на геометриски форми.Може да се користи за да се создаде рекламирање, моделот на одлуки, резба, маса душеци.Боја : А1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста