• Новак
Chuiouy Мултифункционален 25 во 1 Шрафцигер Поставите Прецизност Шрафцигер Поправка на Отворањето Алатка за мобилни Телефони, Таблет КОМПЈУТЕР

Chuiouy Мултифункционален 25 во 1 Шрафцигер Поставите Прецизност Шрафцигер Поправка на Отворањето Алатка за мобилни Телефони,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

1.★ Карактеристики : Мултифункционален, Издржливи, Со Голема Сила, Поправка Алатки. 2.★ 25pcs алатка за полнење со различни шрафцигер главата. 3.★ Безбедно отвора телефон/камера/watch, без оштетување на капакот. 4.★ оштетени се носи делови/fascias/куќишта/LCD екрани на вашиот вашите уреди. 100% сосема нов и висок quality Features : 25pcs алатка за полнење со различни шрафцигер главата.Безбедно отвора телефон/камера/watch, без оштетување на капакот.Замена на оштетени носи делови/fascias/куќишта/LCD екрани на вашиот вашите уреди.Карактеристики : Мултифункционален, Издржливи, со Голема Сила, Поправка Tools Rotary Род Глава : Крстот, Збор, Pentagonal, Хексагонална, Триаголен, Y-облик, Circular Screwdriver Поставени само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Материјал : Хром-vanadium легура steel Dimensions : Како што е прикажано во picture Color : Како што е прикажано во picture Quantity : 1 Set Note : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Шрафцигер Сет.

Декларирани спецификации

Material:
Chromium-vanadium alloy steel
Dimensions:
As shown in the picture
Color:
As shown in the picture
Quantity:
1 Set
Note:
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Screwdriver Set :

Комплементите на стоката

Веста