• Новак
Lenox Tools - LXHT60900 LENOX Алатки Шрафцигер Сет, Симулирани Дијамант, 6-Парче (LXHT60904)

Lenox Tools - LXHT60900 LENOX Алатки Шрафцигер Сет, Симулирани Дијамант, 6-Парче (LXHT60904)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Дијамант Совет : Обезбедува најдобра во класата грчевито држејќи се за да се намали fastener кам-out.Оптимизиран Контрола Зони : Тешки текстура средината зона обезбедува максимален вртежен момент.Ниска текстура база зони обезбеди брзина и прецизност.Совет ID за брзо идентификување во алатка торба.Големини се вклучени : PH #1 x 3", PH #2 x 4", PH #3 x 6", на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 3/16" x 3", SL 1/4" x 4", SL 5/16" x 6".LENOX има развиено премиум -перформанси алатки за повеќе од 100 години.Нашата единствена длабочина од искуство ни дава команда на сечење наука и врвни перформанси кој е втор на ништо.Ние се стави тоа да работи за вас, развивање на алатки кои се направи вашата работа полесна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста