• Новак
Rohm Phlx Диоди Генералот Purp 600V 5A To252 (Пакување од 2500) (RFNL5BM6STL)

Rohm Phlx Диоди Генералот Purp 600V 5A To252 (Пакување од 2500) (RFNL5BM6STL)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Diode Product Спецификација : Категорија : - Дискретни полупроводнички законот за Производи, Диоди - Rectifiers - Single Mfr : - Rohm Semiconductor Series : - *Пакет : - Лента & Ролна (TR)Дел Статус : - Не За Нови Designs Base Производ Број : - RFNL52,500 : - $0.39078 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен) ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8541.10.0080.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста