• Новак
10Pcs 1:70-1:200 Модел Дрвја - Воз Дрвја Железничката Сценографијата Diorama Дрво

10Pcs 1:70-1:200 Модел Дрвја - Воз Дрвја Железничката Сценографијата Diorama Дрво

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Погоден за ХО TT Скала Сценографијата Модели.Совршен за подобрување на изгледот на вашиот модел пејзаж со еден допир на зеленило.Материјал : Пластика.Тоа содржи 10pcs светло зелена и темно зелена модел дрвја, висина 14cm, 12cm, 10cm, 8cm, 6cm.(Секоја Големина има 2 Парчиња).Можете да декорирате вашиот песок табела модел, архитектонски модел, железнички воз, парк градина diorama, отворено сценографијата, нагледни средства, микро самовила хоризонтален распоред итн.Опис : - содржи 10pcs светло зелена и темно зелена модел дрвја, висина 14cm, 12cm, 10cm, 8cm, 6cm.(Секоја Големина има 2 Парчиња) - Совршен за подобрување на изгледот на вашиот модел пејзаж со еден допир на зеленило. - Вие - може да ги красат вашата песок табела модел, архитектонски модел, железнички воз, - парк градина diorama, отворено сценографијата, нагледни средства, микро самовила - хоризонтален распоред итн. - Погоден за N ХО TT Скала Сценографијата Модели.Спецификација : - Материјал : Пластика - Боја : Бела & Темно Зелена - Скала : 1 : 70-1 : 200(N ХО TT Скала)Пакетот Вклучува : 10 Парчиња Модел Trees Note : може да биде 1-3 грешка на прирачник за мерење.Бидејќи на различни следи и поинаков агол на гледање,вистинската боја ofobject може да биде малку поинаков од сликата.Pleaseunderstand,ви благодариме!.

Декларирани спецификации

- Material:
Plastic
- Color:
White & Dark Green
- Scale:
1
Package Includes:
10 Pieces Model Trees :
There may be 1-3 error of manual measurement. :
Because :
of different monitor and different angle of view,the actual color of :
object may be slightly different from the picture.Please :
understand,thank you! :

Комплементите на стоката

Веста