• Новак
Сет од 2 Лист во Облик на сапун Носителот Вшмукување Чаша сапун Држачот за Бања, Туш, Преносни Лист сапун Носителот, Пластични Сунѓерот Послужавник, Бања Прибор

Сет од 2 Лист во Облик на сапун Носителот Вшмукување Чаша сапун Држачот за Бања, Туш, Преносни Лист сапун Носителот, Пластични

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Перфорирани лист во облик на сапун јадење, самостојна вшмукување чаша, тоалет drainer, перење сапун кутија, бања додатоци.Авто-Одвод Дизајн : Авто-одвод им овозможува на водата да тече брзо во мијалникот.Keep items суви и чисти.Моќен Вшмукување : фирмата база вшмукување помага на сапун јадење држете се цврсто, и вие не мора да се грижите за тоа паѓа.Креативни Лист Форма Дизајн : лист дизајн го прави вашиот дом поубаво и модерен.во врска со овој член ќе се движите во облик на сапун јадење усвојува водопад само-одвод структура, суши, сапун, и многу полесно и канализација брзо, намали отпадот, да се спречи сапун габа Лесно да се инсталира, На сапун кутија е лесно да се инсталира, нема потреба да се вежба дупки.Можете да се повлече и да се движат во позицијата која ја сакате.На вшмукување чаша е поцврста со вода.Материјал : ABS пластика Боја : сина, сива Големина : 18x13.5x12cm. 2 парче X сапун јадење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста