• Новак
NVRGIUP Соларна Пумпа за Фонтана Птица Бања, 2021 3W Уникатен Дизајн со Фиксна Позиција, Лебдејќи Соларен Погон Чешма за Птичјиот Бања Двор Градина Езерцето Базен

NVRGIUP Соларна Пумпа за Фонтана Птица Бања, 2021 3W Уникатен Дизајн со Фиксна Позиција, Лебдејќи Соларен Погон Чешма за

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

????【2021 3 W Уникатен Дизајн】NVRGIUP соларни фонтана донесува роман Уникатен Дизајн форма, која може да се привлечат повеќе птици да се направи вашата градина повеќе жив и енергичен.На симпатична Уникатен Дизајн форма ќе се фати на детските очи, бидејќи на cuter изглед во споредба со другите производи на пазарот.Кога ќе се одржи забава дома, вашите пријатели' внимание ќе биде привлечен, "Леле, ова е толку неверојатно!". ????【Фиксна Варијабилна Дизајн и Анти-затнување Филтер Кутија】 врз Основа на клиентите поплаки од други брендови, ние додадете нето торба за вас да се пополни со камења, а потоа ја обеси на дното на фонтаната да се поправи соларни фонтана во било која позиција ви се допаѓа, никогаш не се грижите за работи надвор од водата повеќе!На соларен погон пумпа опремен со филтрација кутија, која ќе се задржи нечистотии, прашина, ги остава надвор од влезот и се протега услуга живот. ????【4 Различни Млазници за Специјален Спреј Стилови】Оваа соларна пумпа за фонтана птица бања доаѓа со 4 различни спреј глави, кои ќе ви овозможи да се трансформира спреј височина и облик и како што сакаат.Вода до 50-70cm авион на висина под доволно сончева светлина.Кит фонтана spouts четири различни видови на вода нота, кои ви даваат симпатична приказ на цртан филм кит, пливаат во морето и spouting вода. ????【Еко-Пријателски и Лесен за Ракување】кит соларни фонтана не бара никакви дополнителни батерии, надворешни уреди, и слободни од загадување.Тоа ќе почне да работи во рамките на 3s кога пумпа 100% покриена со вода и соларен панел изложени на сончева светлина, целосно без сенки.Стави нашата кит соларни фонтана во базен и донесе роман партнер за вашите деца!. ????【Мулти-Апликацијата и Супериорна Услуга По】Дефинитивно идеален за птица бања, риба резервоарот, мал базен, градина декорација, базен на отворено, за циркулација на вода за oxygenation, итн., донесувањето повеќе да се забавуваат во текот на летото.Било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за целосна наплата или замена.Ние и ветуваме да одговори во рок од 24 часа и за да го реши вашиот проблем.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста