• Новак
Спортски Пливаат Салата Торба со Чевли Оган Волкот Црна Оддел Weekender Duffel Патни Торби Чанта за Жени, Девојки и Мажите

Спортски Пливаат Салата Торба со Чевли Оган Волкот Црна Оддел Weekender Duffel Патни Торби Чанта за Жени, Девојки и Мажите

Оценка на стоката:
DEN 959.76

Достапност
Производот е достапен

1.На duffel кеси има една главна пространа џеб со двојно патент,четири засебни џебови,постои џеб за вашите чевли. 2.Спортската пливаат салата кеса направена од twill ткаенина,лента(кеса) и супер влакна кожа(рачка).лесни,издржливи и дише. 3.Големината на weekender торба е 20.5*13.6*10 In со монтажни рамо, рака,прилагодлив рамо, рака кој може да се чанта или гласник торба. 4.Тоа е голем подарок за вас кога одите до теретана или на патување.или како подарок на некој сакате да одите на патување. 5.Доколку квалитетот е во проблем, можете да разменувате Тоа бесплатно или наплата.Добредојдовте на NYTTT Службен Предводник Продавница Нашата компанија е посветена на производство на високо квалитетни производи,Ако имате било каков проблем со производство, само ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги РЕШИ тоа за вас додека сте ЗАДОВОЛНИ!Карактеристики : Преносни Спортски Пливаат Салата Торба со Чевли Кога одите на фитнес или патување,салата торба ќе им даде голема корист.Едноставна Структура една од главните пространа џеб со двојно патент,четири засебни џебови,постои џеб за вашите чевли.Објектот Спецификации : Materiel : twill ткаенина,лента(кеса) и супер влакна кожа(рачка).Нето Тежина : 680g Големина : 20.5(во) L×13.6(во) W×10(во) H.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста