• Новак
Cambro 25S318168 25 Оддел Camrack 3 5/8 Сини Случај на 5

Cambro 25S318168 25 Оддел Camrack 3 5/8 Сини Случај на 5

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Се отвори внатре прегради се обезбеди темелно чистење и сушење.Издржливи, хемиски отпорни пластични дизајн withstands температура до 200°F (93,3°C).Затворена надворешните ѕидови се задржи прсти и загадувачи надвор.Мазни страни и заоблени агли за да се намали ризикот од повреда.Моделирани во ергономски рачки на сите страни обезбеди удобно ракување.Се мијат, чување и безбедно транспорт stemware и tumblers во револуционерна Camrack Систем кој ја елиминира потребата за rewashing.Се отвори внатре прегради обезбеди темелно циркулација на вода и да се промовира брзо сушење, додека затворени надворешни ѕидови се задржи прсти и contaminates надвор.Овие уникатни затворени ѕидови, исто така, се намали ризикот од кршење и повреди, додека останатите лесно да се укине и транспорт со лиен-во рачки на секоја решетката.Се користи со Camrack капак и Camdolly, системот е целосно ограден, па стакло останува чиста во складирање.Изградена од хемиски отпорни, машина за миење садови безбедно пластика, различни бои се нудат за да се идентификуваат и инвентар содржината на прв поглед.Camracks interstack со полици од поголемите производители, обезбедување на непречено, подобрување на системот без оглед на она што е на место.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста