• Новак
HAOHANYOUPIN Простор Алуминиум Countertop Материјали Сад за Складирање Полица, Кујнски Мијалник Полица, Две-Слој Мулти-Функција Јадење Багажник, Потоне Мозоци Рек Одвод Рек о

HAOHANYOUPIN Простор Алуминиум Countertop Материјали Сад за Складирање Полица, Кујнски Мијалник Полица, Две-Слој Мулти-Функција

Оценка на стоката:
DEN 18263.04

Достапност
Производот е достапен

Овозможува лесно отстранување на вишокот вода, ефикасно спречување на големи и мали садови се троши вкрстено загадување, држи countertop чиста и сува.Материјал : Користиме високо квалитетни материјали, двојна заштита за да се спречи нашата чинија решетката од влага и корозија.Многу цврсти и издржливи да ја користите.Забелешка : ве Молиме внимателно да се измери големината на мијалникот и висината на поставување на место пред да го купат.Должината на две страни се прилагодливи, ве молиме проверете детални големина преку слики.Мин.големина 72 X 30 X 82 см.Совршен Организира Рек : Заштеда на простор,спаси тони на простор и време со што го прави полесно за да пристапите прибор и материјали, вода ќе се намали во мијалникот директно, направи вашата кујна повеќе чисто и уредно.Дизајн : Помага при сува вашата кујна ефикасно без блокирање на славина; тоа е лесно да се соберат.Над мијалникот дизајн со посебни прегради е голем сите-во-едно решение за Кујна Складирање Организација.Добредојдовте на нашиот магазин, тоа е голема чест да ви послужи, ние ќе продолжиме да се подобри на квалитетот на нашите производи и да се обезбеди добар сервис со нашето срце.Сад Рек карактеристики здрав изградба и простор за заштеда на енергија дизајн, хром-обложено алуминиум рамка со лесен-за-чистење пренослив послужавник и flatware држачот.Можете да ги користите за врвот ниво за јадења, дното ниво за чинии, чаши, чинии, итн, од страна на преградата за сечење одбор и стапчиња за јадење држачот за стапчиња за јадење.Задржи вашата кујна чисти и уредни.Производ : потоне shelf Material : Space aluminum Style : Нордиските style Applicable простор : дома, кујна

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста