• Новак
Ручек кутија Преносни Ручек Кутија Училиште Микробранова Пластични Бенто Кутија со Подвижни Прегради Салата Овошје Храната Спакувана Кутија, Кутија, Сад (Боја : Бе

Ручек кутија Преносни Ручек Кутија Училиште Микробранова Пластични Бенто Кутија со Подвижни Прегради Салата Овошје Храната

Оценка на стоката:
DEN 557.28

Достапност
Производот е достапен

Тој е опремен со отворени и затворени вентилација дупки, што е повеќе практични.Бенто кутии за на училиште и на пикник.Материјалот е здрава и еколошки.Нема мирис.Тоа може да се користи за микробраново загревање.Кога се користи во микробранова печка, отстранете го капакот и капак.Херметички.Можете да ги зачувувате течности и супи.Горниот слој на транспарентен прозорец е убава и великодушни.Боја : како shown Size : 1 Слој:18×10×5cm/2 Слој : 18×10×10cm Material : PPSealing гумени прстен + билатерални тока, нема истекување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста