• Новак
Rwby Blake Преносни Термички Изолирани Кулер Торба ,Мажите И Жените Работен Ручек Кутија

Rwby Blake Преносни Термички Изолирани Кулер Торба ,Мажите И Жените Работен Ручек Кутија

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Оксфорд Ткаенина (100% Полиестер) + Quilted + Peva.Користете го Нашиот Ултра-Густа Пена Core Изолација Технологија Да се Чува Вашите Пијалаци Ладилник И Не ги Расипат Вашата Сендвичи.Нашите Материјали За Изолација Ви Овозможи Да Се Задржи Вашата Храна Ладна Или Топла Во Текот На Вашата Секојдневна Работа.Големината На Ручек Ладно Складирање Торба Е 10 X 8x 4 Инчи, А Дизајнот Е Разумни И Лесно Да се Носат.Една Од Главните Џеб Со Zippered Мрежа Џеб Внатре.Постои Zippered Џеб На Предната Страна.Постои Мрежа Џеб На Левата Страна (Лева Страна Од Предниот Видите), И рачен Webbing (25cm Долго) На Врвот, Која Е Отворена И Затворена Со Тока.Се Користи За Да Се Носат Храна, Закуски, Ужина, Ручек, Канцеларија, Работа И Превоз.Со Висок Квалитет На Оксфорд Ткаенина, Дебели Interlayer И Храна-Одделение Peva Обвивка, Тоа Е Силен И Издржлив И Може Да Се Задржи На Храната Топла/Ладна За Неколку Часа.Нашите Изолирани Ручек Торба Држи Вашата Храна/Пијалоци На Најдобрите Температура.Тоа Е Целосно Функционална, Лесно Да Се Одржува И Опремени Со Предниот Џеб За Чување На Садови И На Страна Мрежа Џеб За Задржување На Пијалоци.Оваа Бенто Кутија Со Монтажни Тока Се Справи Со Рака Може Да Биде Поврзан На Било Ранец И Куфер, Што Го Прави Идеален За Ручек Торба За Работа, Канцеларија, И Патување.Внатрешната Обвивка Може Да Биде Лесно Да Се Избриша Се Чистат Со Влажна Крпа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста