• Новак
Ручек box Пластичен Материјал Храна Фрижидер Свежи-водење Кутија Двојно обложени Децата Ручек Кутија (Боја : Б)

Ручек box Пластичен Материјал Храна Фрижидер Свежи-водење Кутија Двојно обложени Децата Ручек Кутија (Боја : Б)

Оценка на стоката:
DEN 1681.92

Достапност
Производот е достапен

Запечатени и течење-доказ, двојно-layer независни.Вграден-во садови, понудата проштална да се брза храна и да започне нов здрав живот.Може да се ладилник, ниска температура отпор -20℃; Може да се загрева со микробранова печка, висока температура отпор 120℃.Посебна рамки, независно од двојно слоеви.Слоеви нагоре и надолу без мирис, одржување на вкусот на состојки, подвижен партиции, и пропорцијата на оброци може да се прилагоди произволно.Големина на : 15.5*7.8*8.5(см)Материјал : PPSealed и течење-доказ, двојно-layer независни.Вграден-во садови, понудата проштална да се брза храна и да започне нов здрав живот.Може да се ладилник, ниска температура отпор -20℃; Може да се загрева со микробранова печка, висока температура отпор 120℃.Посебна рамки, независно од двојно слоеви.Слоеви нагоре и надолу без мирис, одржување на вкусот на состојки, подвижен партиции, и пропорцијата на оброци може да се прилагоди произволно.Пакет се Вклучени : 1*ручек box Application : Отворено, Пикник, Канцеларијата, во Училиштето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста