• Новак
WSSBK Слој Термички Изолирани Бенто Кутија Нерѓосувачки Челик Ручек Кутии за Храна Контејнер за Складирање за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Возрасни Одлична за ?

WSSBK Слој Термички Изолирани Бенто Кутија Нерѓосувачки Челик Ручек Кутии за Храна Контејнер за Складирање за Деца на возраст

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

★Безбедно и трајни производи се направени од храна одделение од нерѓосувачки челик лагер (киселина и алкално отпорни, нема рѓа) + висок квалитет на школка. ★Дизајн Печат секој слој, да се избегне конфузија на вкус; Ротари прекинувач, со 4 интерфејс, не падне; преносни се справи, да се зачува простор. ★Применливи за деца, канцеларијата на работниците, во посета на пациентите, Оброк Првично, подароци, активности на отворено. ★изолација може да се чува околу 6 часа, со Изолирани Ручек Торба, може да се прошири држи време 1-2 часа. ★Изолација : Тоа може да се чуваат за околу 3 часа на собна температура, со Изолирани Ручек Торба, тоа може да биде продолжен за околу 1 час.Име на производ : 304 од не ' рѓосувачки челик мулти-слој изолирани ручек кутија / Храна Контејнер / tableware Quantity : 1 сет (референца сликата)спецификација на Производот : 2-Tier, 3-Ниво, 4-Tierstyle : модерна, simple Color : Портокал, white Product Прирачник : Слобода расклопување и посебен, бесплатен combination Double-слој на 304 нерѓосувачки челик, вакуум дизајн, топлинска изолација, анти-scalding The долен слој содржи мал и лесен за јадење,sanitary This продавница има многу различни стилови на бенто кутии, добредојдовте на нашата продавница.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста