• Новак
ALAZA Апстракт се Вртат Дизајн Вратоврска Боја Голем Ручек Торба Изолирани Ручек Кутија Мека Кулер за Ладење Tote за Намирници, Кампување, Автомобил

ALAZA Апстракт се Вртат Дизајн Вратоврска Боја Голем Ручек Торба Изолирани Ручек Кутија Мека Кулер за Ладење Tote за Намирници,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Димензии : 12 x x 8.8 10.2 инч.Материјал : Полиестер +PEVA(Внатрешно Сад Област).Капацитет : На просторен главната преграда може да се одржи 24 лименки (330 ML) или 12 пиво (330 ML) лесно со 1 пред патент џеб и sidekick, 2 страна мрежа џебови за додадени складирање.Функција : Вода-доказ и топлина-доказ дизајн чувате храната свежа, се задржи кул 12hours ( подобро со ice pack за храна ).ЛЕСНО да се носат : Опремен со сметководствената се справи и прилагодливи ремени кои ќе ви овозможи да се носат во Торба Ладилник удобно.ALAZA се посвети обезбеди висок квалитет на производите и подобрување на задоволството на клиентите.Може да се користи како ручек торба, кампување торба, риболов торба, патна торба, лов, патека, велосипедизам, преку ноќ престојуваат и други активности на отворено.Погоден за мажите и жените.Pefect за ручек кулер, кампување, планинарење, BBQ, плажа, патот патување, на отворено итн.Моќен капацитет доволно за да се спакуваат јадење, пиво, грицки, високи пијалоци, крпи, мобилен телефон и сите други потреби.Убави бои и дезени за да се задоволат различните потреби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста