• Новак
Пријатели Обновливи Изолирани Ручек Торба за Жени/Мажи Leakproof Кулер Tote Торба Freezable Ручек Кутија Сад за канцелариска Работа Пикник Плажа Црна

Пријатели Обновливи Изолирани Ручек Торба за Жени/Мажи Leakproof Кулер Tote Торба Freezable Ручек Кутија Сад за канцелариска

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

1.Капацитет : Димензија е 11.02 L x 5.91 W x 0.79 H инчи;голем капацитет надгради големина голема за пакување на ручек кутија, овошје,пијалоци и некои закуски. 2.Високо Квалитетен Материјал : Трајни оксфорд ткаенина и nontoxic алуминиумска фолија( BPA FREE), совршено се да се спакувам вашиот храна и ручек контејнери.Ние се надградува Изолација наредени внатрешни работи врз основа на вашите потреби.Тоа ќе го задржи вашето храна ладно или топло околу 4 часа.Водоотпорен, Влага-Доказ, Дише и Носат-Отпорни. 3.Дизајн Инструкции : "аниме и цртан филм"Уникатна тема шема дизајн .Полна-Ширина печатење,нежен Модели.Тој користи напредни 3 D печатење и нема да исчезнат во сите. 4.Инструкции За Перење : Рака Мие.Нема Машина За Миење, Не Белење. 5.Мултифункционален : Ова ручек торба може да се користи како кулер торба, пикник торба или преземање торба,, тоа е погоден за жени, мажи.Совршен за пикник, планинарење, риболов, итн.И идеален подарок за членови на вашето семејство или пријатели.Боја : 2#.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста