• Новак
ИЗГРАДЕН Гастрономски Оклопни Мини Мека Neoprene Ручек Tote Торба-Лесни, Изолирани и Обновливи Мини Точка Морнарица LB10-MNV

ИЗГРАДЕН Гастрономски Оклопни Мини Мека Neoprene Ручек Tote Торба-Лесни, Изолирани и Обновливи Мини Точка Морнарица LB10-MNV

Оценка на стоката:
DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

PEFECTLY ГОЛЕМИНА ЗА ДЕЦА И ЗАКУСКИ : Гурманските Оклопни Мини Ручек Tote е нашето најдобро продаван ручек tote што била променета за да се приспособат на помали апетити, што го прави совршен за деца' ручеци и сметководствена грицки додека errands да се кандидира.МАШИНА ПЕРАТ : Овој мал, еластичен neoprene ручек tote е направен од машина перат neoprene.Нема потреба да се грижите за несреќи и spills внатре или надвор од вашата tote, бидејќи лесно можете да го машина за миење на ладно и нека се исуши.NEOPRENE ИЗОЛАЦИОНЕН МАТЕРИЈАЛ : Задржува храна ладна или топла) до 4 часа, во зависност од содржината и надворешна температура.Кулер содржината на подолго ќе остане ладна.Направени за еколошки свесни луѓе кои сакаат да се намали отпадот.ИЗДРЖЛИВИ & ОБНОВЛИВИ : Ова ручек торба е еднократно и издржливи, дамка, солза и отпорен на вода, додека се лесни, па тоа не додадете на вашиот товар.Тоа е BPA-free, винил-бесплатно, ПВЦ-слободни и тестирани за доведе безбедност.Тестирани за ваша безбедност во умот.ПРОШИРУВАЊЕ & ПРОДАВНИЦИ РАМЕН На : neoprene материјал овозможува на ручек tote да се прошири за да ги собере различни храна и пијалок контејнери со рамно дно да седат исправено.Оваа tote пакети повеќе отколку што би помислил, но се уште е во можност да се свитка рамен да заземаат помалку простор.Боја : Виолетова.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста