• Новак
Џеб Големина Перат Електрични Жилет, Преносни Автоматско Жилет Мини Батерија Водоотпорен Жилети, Електрични Жилет за Мажи со Остар Trilobal Нож (Зелена)

Џеб Големина Перат Електрични Жилет, Преносни Автоматско Жилет Мини Батерија Водоотпорен Жилети, Електрични Жилет за Мажи

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

[Мини Електрични Хлапак] Овој мажите електрични хлапак е само со големина на јајце и лесно може да се стави каде сакате, како на пример во автомобил, вашиот ранец или дури и во џеб на вашите фармерки или панталони.Долги бизнис патувања, деловни состаноци, го донесе за да се олесни вашиот бричат, и ја придружува вас да се освежи секој момент. [Удобно, Безбедно и Ефикасно] Овој men ' s razor има мрежа мулти-дупка ротирачки дистрибуција, мал изглед, моќни срце, обезбедување на построги удобно и безбедно бричење, па како да се постигне брзо и мазно бричење ефект. [Водоотпорен и Лесно да се Чисти] Нашата мини жилет е водоотпорен и може да се мијат сите делови на телото.Перат жилет главата, само пресврт да се отстрани сечилото мрежа и измијте ја под допрете.Лесно да се чисти, така што тоа може да се користи во секое време, следниот пат. [Батерија и Користење на Повеќе Начини] Оваа фолија хлапак има литиум батерија, кое може да трае со целосна наполнетост, и тоа само да трае околу 2-3 минути за секое бричење, има USB порта.Па тоа е многу погоден за долгорочни бизнис патувања и патни да ја користите. [Добар Дар] Најдобрите подароци за мажи/тато/маж/момче за денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и останатите празници за haircutting и брада се отстранува.Добиете вашето семејство изгледате одлично и да заштедите пари.Спецификација : Дизајниран со Ротирачки 3-лист Машина, намали вашата брада целосно, Бричење поудобно и темелно.Даде поудобно искуство Стилски изглед и тенок дизајн, убава, погоден за носење во џебот.чистите лицето било кое време сакате.Тип : Мал Електричен Хлапак Глава : Ротирачки 3-лист Машина Задолжен : USB Полнење Пакетот Вклучува : 1pcs * Мини Електрични Хлапак Забелешка : 1.Не се стави или ставајте никакви предмети во производот. 2.Не ја модифицирајте или поправаат овој производ со себе. 3.Не ја ставајте батеријата во оган, во случај на батеријата експлозија или ослободување на токсични и штетни материи. 4.Не предизвикувајте краток спој на батеријата за да се спречи батеријата од горење и предизвикување пожар. 5.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-5g/1-2cm. 6.Поради различни прикази и различни осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Designed with Rotating 3-leaf Cutter, cut your beard completely, Shaving more comfortable and thoroughly. :
Give a more comfortable experience Stylish appearance and slim design, beautiful, suitable for carrying in a pocket. clean your facial any time you want. :
Type:
Mini Electric Shaver
Head:
Rotating 3-leaf Cutter
Charge:
USB Rechargeable
Package Includes:
1pcs * Mini Electric Shaver :
Note:
1.Do not put or insert any objects into the product. :
2.Do not modify or repair this product by yourself. :
3.Do not put the battery into the fire, in case of battery explosion or release of toxic and harmful substances. :
4.Do not short-circuit the battery to prevent the battery from burning and causing fire. :
5.Due to manual measurement, please allow a difference of 1-5g/1-2cm. :
6.Due to different displays and different lighting, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you for your understanding. :

Комплементите на стоката

Веста