• Новак
Адвокатско Електрични Жилет Батерија Бричење Нож Лесен за употреба Wet & Dry Ротари со Pop-up Водоотпорен Ротари Хлапак Мултифункционален Убавина Комплет

Адвокатско Електрични Жилет Батерија Бричење Нож Лесен за употреба Wet & Dry Ротари со Pop-up Водоотпорен Ротари Хлапак

Оценка на стоката:
DEN 3096.00

Достапност
Производот е достапен

【100% ВОДООТПОРНИ】 : Лице хлапак за мажите е перат, и го користат мокри или суви, бричење со сапун или крем ќе се здобијат со подобро бричење резултати.За лесно чистење, можете да ја исплакнете mens жилет електрични под допрете. 【USB БРЗО ПОЛНЕЊЕ 】 : електрични жилети за мажи за бричење и средување на до околу 120 минути користење на времето од само околу 1 час за полнење.Високи перформанси може да се постигне насекаде.Долго-траен литиум батерија е совршен за патување.(USB приклучок адаптер е вклучен со производот). 【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】 : Ако не го сакам овој мажите електрични жилет за било која причина, нека knowwill ви обезбеди со задоволително решение.ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА СЕГА!.Бричат, секогаш и секаде каде што сепак би сакале; Уживаат пригоден сува или насликани удобно влажни отсекува со гел или пена, или дури и во туш. 【Ергономски Дизајн】 Ергономски рачка на електрична жилет за мажите, кои се опремени за да се обезбеди удобен и сигурен зафат.Ова електрична хлапак, исто така, имаат за Бричење и средување на вашата потреба, ќе ви овозможи да се посвети на себе си, со голема грижа на вашата брада ,мустаќи и sideburns.главна карактеристика : ●Smart екранот дизајн. ●IPX7 водоотпорен, перат тело, влажно и суво. ●3 D независни подвижна глава, 1/3 повеќе бричење област од обичните двојно-раководител хлапак. ●Ултра-тенок двоен прстен нож нето зголемува областа за контакт помеѓу нож нето и лицето и го подобрува бричење ефикасност. ●Automatic острилка се направени од не ' рѓосувачки челик и е издржлив. ●5 W силна моќ, 67d B ниско ниво на бучава. ●Интелигентни анти-малку брада да се спречи моторни преоптоварување. ●Smart заклучување, едно-копче за заклучување може да се спречи случајно отворање. ●Задолжен за 1.5 часа и трае повеќе од 150 минути. ●Тип-C полнење преку USB интерфејс.спецификација : Материјал : ABS + метал Боја : Црна Нето тежина : 139 грама Димензии : 51 x 155 mm Моќ : 5 W Напон : 5 V време на Полнење : 90 минути Користење време : 150 минути Напојување : USB полнењето.

Декларирани спецификации

Material:
ABS + metal
Colour:
Black
Net weight:
139 grams
Dimensions:
51 x 155 mm
Power:
5W
Voltage:
5V
Charging time:
90 minutes
Use time:
150 minutes
Power supply:
USB charging

Комплементите на стоката

Веста